JIHOČESKÉ MOTOCYKLOVÉ MUSEUM

České Budějovice

exponáty     archiv     kresby     cestopisy     publikace     dílna     tisk
Info pro novináře, presskit.

 vyhledávání:


Petr Hošťálek

Motoristický publicista,
historik a grafik.
Ale také stále aktivní motocyklový jezdec, který má za sebou několik dálkových expedic. Restaurátor historických motocyklů, soustředěných do exposice Jihočeského motocyklového musea
v Českých Budějovicích.


Dotazy a připomínky ke stránkám prosím zde
(hostalek@tiscali.cz)
.
Veškeré texty, fotografie a kresby uvedené na těchto stránkách je zakázáno dále publikovat bez souhlasu
autorů stránek !


2. sraz veteránů v Chýnově (2017)


POZVÁNKA

V neděli, 20. srpna 2017 se na chýnovském náměstí uskuteční
2. sraz Veteránů.

Akci pořádá Veterán Klub Chýnov ve spolupráci s Městem Chýnov. Sraz účastníků je v Chýnově do 10:30 hod., diváci pak budou moci obdivovat krásu a slávu nejrůznějších historických vozidel (automobily + motocykly) v době od 11:00 hod. do 12:30 hod. v rámci výstavy strojů. Poté bude odstartována společná, 70 km dlouhá vyjížďka přes Lejčkov, Pojbuky a Smilovy Hory do města, motocyklům zaslíbeného Pacova, kde bude na pacovském náměstí zastávka a přestávka.
Poté se účastníci vrátí přes Černovice a Křeč zpět do Chýnova, kde bude hned po návratu, cca v 15:30 hod. vyhlášení vypsaných soutěží. Ty budou oznámeny pořadatelem až na místě jako překvapení. Přesnou trasu vyjížďky lze najít na plakátu akce, zveřejněném na stránkách pořadatele

www.veteranklubchynov.cz.
Startovné je pro účastníky srazu 100,- CZK, v ceně je i oběd a upomínkové předměty. Sběrné vozidlo bude zajištěno, občerstvení po celou dobu akce také. Dobové oblečení účastníků vítáno.
Jako VIP host se v Chýnově objeví legendární závodník Bohumil Staša - Mistr sportu, vynikající reprezentant, dvacetinásobný mistr ČSSR v závodech silničních motocyklů a několikanásobný nejlepší sportovec Jihočeského kraje, který bude mít na místě i autogramiádu.
Chybět nebude ani známý sběratel historických motocyklů, českobudějovický Petr Hošťálek, který přijede na H-D 1200 z roku 1940.
Své ojedinělé závodní Eso 500 z roku 1950 po chýnovském náměstí prožene i nejstarší člen chýnovského Veterán Klubu Jan Pták.

Za Veterán Klub Chýnov se na viděnou s Vámi tuto neděli v Chýnově těší
Evžen Zadražil